Rubinowe zdrowie w kieliszku Classic

   W te jesienne wieczory uwielbiamy sobie tak siedzieć przy lampce… zakwasu z buraka! Pyszne, zdrowe i pięknie rubiowe!Roboty nie jest dużo, a za to ogrom korzyści. Wszystko za sprawą magicznej fermentacji, którą przeprowadzają bakterie kwasu mlekowego. Rozkładają zawarty w burakach cukier, zmieniając go na kwas mlekowy. To właśnie on chroni warzywa przed zepsuciem, pozwala im zachować cenne wartości odżywcze i nadaje charakterystyczny kwaśny smak.

Dowiedz się więcej »

Co mają wspólnego neony i nasza biżuteria...

    Wrocław jest przepiękny. Jestem stąd i cała moja historia toczy się właśnie w tym mieście, które ciągle potrafi mnie zaskoczyć nowymi miejscami, niesamowicie pozytywnymi ludźmi i barwną historią. Zawsze do moich działań artystycznych stymulował mnie otaczający świat, a od paru lat przyszło mi pracować w niezwykłym miejscu z fantastycznymi ludźmi. Mam na myśli prowadzoną przez niezwykłą artystkę Barbarę Idzikowską - Atelier SiPb - osobliwe miejsce, bardzo inspirujące i pełne pozytywnej energii.

Dowiedz się więcej »

Oplątwy

Oplątwy (tillandsie) są idealnymi towarzyszami. Pozwalają ci stworzyć spokojne otoczenie, którego potrzebujesz, po prostu umieszczając je w swoim pokoju. Rośliny te złagodzą stres i pomogą zwiększyć produktywność. Doskonale sprawdzają się także w filtrowaniu i oczyszczaniu wdychanego powietrza, wychwytywaniu szkodliwych chemikaliów i toksyn. My postanowiłyśmy stworzyć geometryczne obiekty rzeźbiarskie ze szkła by podkreślić piękno tych niezwykłych roślin, już dostępne w naszym sklepie!

Dowiedz się więcej »

Gaf Studio to my!

Ogniem pul­su­je noc, a mrok, ów gwiazd wiel­bi­ciel,Le­d­wie ko­ły­sze się pod szum­nej ci­szy prąd;Na mar­mur okna padł księ­ży­ca bryzg ob­fi­cie,Gdzie wy­dłu­żo­ne drżą dwa cie­nie na­szych rąk.

Dowiedz się więcej »